Redaktori SME "štrajkom vydierajú". Ako lekári.

Autor: Vanda Rybanská | 16.10.2014 o 8:07 | (upravené 18.10.2014 o 22:39) Karma článku: 5,55 | Prečítané:  1095x

Na Slovensku je všetko možné. Až človek nevie, či sa má smiať alebo plakať. "Nezávislé" SME sa zrazu zľaklo PENTY! A kolektív SME nebojácny proti Ficovi a kresťanstvu ide zachraňovať "nenahraditeľný" denník tým, že z neho odíde.

Verím, že aj vám sú už na smiech potoky krokodílích sĺz "za slobodou slova" z každej stránky cenzorského SME bez diskusií.

Kde boli všetci redakční investigatívci, keď im na stole pristál spis Gorila s PENTou a SDKÚ v hlavnej úlohe? Koľkože ju sušili v zásuvke? Prečo?

Žeby mal exšéfredaktor M.M.Šimečka pravdu, že gestorským ministerstvom pre SME nebolo to kultúrne, ale akčné finančné s modrým fešákom na čele? http://www.sme.sk/c/6667070/simecka-sme-nehlada-pravdu.html

Kde boli ekonomickí experti redakcie, keď vláda kapitulovala pred PENTou: http://marekblaha.blog.sme.sk/c/270510/Rok-Penty-vo-vlade-55-miliona-rukojemnikov.html 42,545

Kde boli desiatky redakčných hrdinov v r. 2011, keď lekári bojovali s Pentiarikom a premiérkou, ktorí na tácke niesli aj 32 nemocníc PENTe? http://zachranimezdravotnictvo.webnode.sk/news/zastavia-dnes-o-11-00-poslanci-v-nr-sr-transformaciu-nemocnic-na-a-s-/

Tá sa tým ani netajila: http://zachranimezdravotnictvo.webnode.sk/news/budeme-stat-prvi-na-privatizaciu-nemocnic/ Bojovalo SME na strane "lekárskych hyen" alebo PENTY?

Našťastie, kým som sa vyhrabala z pracovného komunálneho bojiska, zhrnuli to povolanejší pamätníci:

...Ale som rozčarovaný nad tým, ako sa redaktori SME zrazu PENTE bránia, pretože pred vyše rokom a pol som dostal od redaktora SME otázku: „Pán doktor, ale prečo Vám tá PENTA v zdravotníctve tak vadí? Prečo je PENTA pre lekárov taký strašiak, veď oni len podnikajú? “ Dnes, hoci ja viem odpoveď a vieme ju všetci, sa mi natíska otázka pre novinárov : Páni redaktori v SME, prečo vám tá PENTA tak strašne vadí?"

Z brilantného a nadupaného: http://vybrali.sme.sk/c/Nie-kazda-sestra-zaraba-malo/ 15.10.14

Ako už bolo dávno povedané:

SME plače dobre. Len na nesprávnom hrobe.

 

PS Kam sa stratili staré dobré "Súvisiace články" ?

Alebo je podľa adminov SME lepšie nevedieť súvislosti?

Tak len pár dnešných 15.10.:

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Víkendový výber: Kde sú rómske športové talenty dnes

Pravidelná dávka víkendového čítania i tipov na voľné chvíle.


Už ste čítali?