Kde je 215.881 našich homosexuálov?

Autor: Vanda Rybanská | 21.6.2012 o 21:13 | (upravené 31.10.2012 o 22:29) Karma článku: 13,06 | Prečítané:  3558x

= Mýtus č.3: 4-5-7%.  Ako som sľúbila, homo-tému pre tento rok uzavrieme hrou s číslami. Už sa mi ani nechcelo k tomu vracať, ale trápilo vás to ešte aj tento týždeň.  Zdrojom inšpirácie a insider-info mi zas boli diskusie - ako v predošých blogoch. Nedostala som síce odpoveď na otázku, čím sa homosexuáli pýšia na svojom GAY PRIDE pochode, ale otvorenie bolestnej témy vyplavilo ďalšie pozoruhodné "zamyslenia":

O dôvodoch-nedôvodoch ZA registrované partnerstvá sa popísalo a pohovorilo veľa. Mňa najviac pobavil tento:

  • sm: "...Nie su dovody, aby bol pravne upraveny zvazok dvoch homosexualov."
  • peet: "- a to, že to chce pomerne veľká časť obyvateľstva (cca. 4%), to ti nestačí?"

Mne teda nie ;) Viem si predstaviť aj väčšiu menšinu: napr. daňových poplatníkov, ktorí  by iste najradšej platili nulové dane a odvody- ale tiež to nestačí na zmenu zákona.

Sústrediť sa chcem na tie mýtické 4%.

Aj keď Romana Schlesinger sa dušuje, že LGBT používa len toleranciu a dôveryhodné vedecké argumenty, 4% sú zrejme povestnou výnimkou-navyše z minulého tisícročia. Kto môže vážne brať údaje pôvodne hmyzológa osobne zaujatého bisexuála Alfreda C. Kinseyho, štedro podporovaného Rockefellerovou nadáciou - z rokov štyridsiatych! Vzorka 18.tisíc respondentov bola spochybnená, lebo:

  • vyhľadával na rozhovor ľudí, o ktorých vedel, že sú homosexuálne orientovaní
  • 25% tvorili väznení trestanci (odsúdení najmä za násilné trestné činy=nadlho)= subjekty situačnej homosexuality
  • preceňoval homosexuálne experimenty respondentov v mladosti atď.

Viac o starých štatistikách nájdete:

Je neuveriteľné, že za tie desaťročia je dostupných tak málo nových štatistík- prečo? Ešte šokujúcejšie je vyhlásenie M. Nikolova, predsedu OZ Pastor Bonus z 23.4.2010:

"Vzhľadom na absenciu prieskumov týkajúcich sa percentuálneho zastúpenia homosexuálov v spoločnosti sme sa v našom občianskom združení rozhodli zrealizovať na Slovensku reprezentatívny výskum prostredníctvom renomovaných spoločností špecializovaných na prieskum verejnej mienky. V priebehu februára a marca (2010) sme oslovili najcitovanejšie slovenské agentúry venujúce sa prieskumu verejnej mienky s dvomi otázkami

  1. zameraná na zistenie, koľko je v našej spoločnosti zastúpených homosexuálne orientovaných osôb.
  2. či verejnosť súhlasí s tým, že sú v našej spoločnosti usmrcované deti do 12. týždňa tehotenstva bez udania dôvodu...

Výsledok bol, že ani jedna agentúra nebola ochotná prieskum s takýmito otázkami zrealizovať. Jedna z odpovedí napr. bola, že naše otázky sú politicky nekorektné a pre ich spoločnosť kontroverzné, a že pod takéto otázky sa nepodpíšu. Strach z poškodenia dobrého mena a hlavne strach z ohrozenia podnikateľskej činnosti bol dôvodom, prečo ani jedna z renomovaných agentúr nebola ochotná ani obdobu našich otázok položiť respondentom, čo i len v internetovom prieskume, kde je do veľkej miery zaručená anonymita.

Z uvedeného príkladu je zrejmé, že stratégia homosexuálneho hnutia rozšíriť strach z homofóbneho označenia už preniká aj našu spoločnosť. Strach je zlý pán, ktorý zabíja pravdu a slobodu. Ak sa strach z pravdy bude naďalej šíriť na Slovensku a vo svete, tak mýtus o 4% výhradne homosexuálnych ľuďoch sa stane jedným z argumentov pre privilegovanie homosexuálneho správania."

Sú teda 4% večnou dogmou? Za 2 roky sa udiali veci a informácií pribudlo: 3x sme si vychutnali GAY PRIDE v Bratislave pod záštitou zahraničných tútorov, homosexualitu vyznal ženský idol M. Dočolomanský, tanečný pár v TV-súťaži i prvý poslanec S. Fořt. A tiež sme si zaplatili 1 cenzus a 2 celoslovenské prieskumy verejnej mienky o ponuke novej liberálnej strany SAS bojovať za "práva homosexuálov"!

tak môžeme veselo počítať:

k 21. máju 2011= posledné sčítanie ľudu, bolo v SR *5.397.036* trvalo bývajúcich obyvateľov. Z nich  mýtické 4% je *215 881*homosexuálov.

Zrejme všetkým homosexuálom je jasné, že ak sú tak diskriminovaní ako prezentujú a teda potrebujú zmeniť desiatky zákonov, jediná cesta vedie cez parlament. Ako využili svoj hlas v parlamentných voľbách diskriminovaní homosexuáli?

  • voľby jún 2010: SAS: 307.287 = 12 %  z toho 7. S. Fořt: 3.168 krúžkov, t.j. 1% z hlasov SAS

(z toho 150. Matovič: 38.429 krúžkov, t.j. 12,5% z hlasov SAS)- liberáli teda získali 270 tisíc hlasov)

  • voľby marec 2012: SAS: 150.266 =  5 ,9 % z toho 20. S. Fořt: 1.175 krúžkov, t.j. 0,78% hlasov SAS.

Prečo homosexuálny mediálne známy a finančne zabezpečený poslanec dostal aktuálne už len 1.175 hlasov z 215.881? Teda len 0.0002 z počtu obyvateľov? K mýtickým 4%=0,04 to má rádovo ďaleko! Koho volili homosexuáli? Alebo snáď nemajú volebné právo? Pri 4% podiele by predsa nemali problém založiť si vlastnú stranu a pohodlne sa dostať do parlamentu: čerstvým príkladom je Igor Matovič, ktorý s 218 tisíc hlasmi dosiahol dokonca vyše 8%, na prekročenie brán parlamentu stačilo dokonca SAS už spomínaných 150 tisíc voličov.

Ďalšia demonštrácia ich sily sú GAY PRIDE pochody. Tohoročnému priznali účasť "niekoľko sto" účastníkov. Koľkí z nich boli skutočne homosexuáli, koľkí zahraniční a koľkí fanúšikovia - netuším. Každopádne do 216 tisíc to malo zas veľmi ďaleko. PREČO? Nesúhlasili s formou prezentácie? Alebo ich je miesto stotisícov naozaj len pár tisíc?

Iste, že aj 10 ľudí môže mať oprávnené a rozumné požiadavky. A možno im médiá dajú nejaký priestor. A možno dostanú  vládneho splnomocnenca alebo aspoň výbor. Ale nateraz všetko nasvedčuje tomu, že mýtus o 4% homosexuálov na Slovensku neplatí. Takže v úvode citovaný argument ZA registrované partnerstvá, že "to chce pomerne veľká časť obyvateľstva (cca. 4%)" už stačiť nebude. Aj keď "uznávaný psychiater MUDr. Jozef Hašta" vie dokonca o 5% homosexuálov na SLovensku. Týmto svojím názorom a obhajobou homosexuality ako prirodzeného variantu správania si však tiež získal za mesiac len 1.228 fanúšikov- z 269.852 homosexuálov.

Verím, že do ďalšieho PRIDEu zas pribudne Pravdy.

Napriek množstvu scenzurovaných komentárov.

Alebo vďaka nim?

 

venované pamiatke všetkých statočných a sčítaných diskutérok a diskutérov.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Čo by nasledovalo, ak by súd rozpustil Kotlebovu ĽSNS?

Poslanci ĽSNS by o svoj mandát neprišli. Ich stranícka kasa by sa však zrejme vyprázdnila

KOMENTÁRE

Kotlebovci nosia fašistické relikvie do parlamentu

Parlamentný preukaz nezakryje extrémistickú slamu.

DOMOV

Generálny prokurátor navrhol zrušiť Kotlebovu stranu

Najvyšší súd obdržal podnet na rozpustenie ĽSNS.


Už ste čítali?